Rafalska kontynuuje program PSL i nazywa go bardzo dobrym

Władysław Kosiniak-Kamysz ma powody do zadowolenia, bo pomysły i działania okazały się być na tyle skuteczne, że minister Rafalska kontynuuje program dla seniorów. Zastanówmy się jednak co musiała zrobić, by sprawić, żeby Polacy myśleli, że to autorski program PiS? Dano mu tylko nową nazwę, Senior Plus.

Wcześniej program nazywał się podobnie,  Senior Wigor. Zapoczątkował go Władysław Kosiniak-Kamysz, wtedy minister pracy i polityki społecznej, dzisiaj najrozsądniejszy jak się wydaje lider opozycji. Dobrze wykształcony, doświadczony, nie ma w sobie agresji polityków PiS czy niektórych polityków opozycji. I według naszych źródeł cieszy się, że program dla seniorów jest kontynuowany. I wtedy i dzisiaj powtarza, że to ważne, by wykorzystywać doświadczenie i wiedzę osób starszych, doceniać ich umiejętności i aktywizować.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


A minister Rafalska powinna chyba poczytać o tym, co znaczy plagiat. A nawet plagiat plus.