Rodzice do Zalewskiej: zawsze jest czas by zatrzymać złe zmiany

Anna Zalewska pod pręgierzem ostrej krytyki rodziców, przerażonych chaosem, który minister edukacji chce zafundować ich dzieciom. Tym razem Zalewskiej dostało się słowami premier Beaty Szydło: Zawsze jest czas, by zatrzymać złe zmiany – mówią rodzice. I mają rację, bo reforma w zgodnej ocenie ekspertów jest źle przygotowana.

W tej sprawie zebrano w ciągu dwóch miesięcy prawie milion podpisów. Akcję zorganizowali rodzice przy wsparciu Związku Nauczycielstwa Polskiego. Niezadowolenie społeczne jest ogromne. “Referendum powinno się odbyć” – oświadczyła podczas piątkowej konferencji prasowej b. minister edukacji, posłanka PO Krystyna Szumilas. “Prawo i Sprawiedliwość obiecywało w kampanii wyborczej, że będzie słuchać ludzi, że będzie ogłaszać referenda, kiedy otrzyma sygnał od ludzi, że tego referendum chcą” – dodała.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.