Kosiniak-Kamysz rozdaje owoce pracy i ogłasza program wsparcia rodzin

PSL jest coraz bardziej aktywne. 1 maja, w czasie gdy większość Polaków wypoczywa na majówkach, szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, podziękował pracodawcom za tworzenie miejsc pracy a pracownikom rozdawał symboliczne owocy pracy w postaci jabłek.

Pierwszego maja, w Święto Pracy nie każdy ma wolne. To jest też święto wszystkich pracodawców. Warto im podziękować za każde miejsce pracy – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz podczas krótkiej konferencji prasowej. Wszystkim osobom, którzy są dzisiaj w pracy, chcemy serdecznie podziękować. Dziękujemy też osobom dbającym o nasze bezpieczeństwo, że są na posterunku – dodał szef PSL.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przypomniał też o jednym z pomysłów z nowego programu swojej partii, który zakłada, że rodzice małych dzieci będą krócej pracować, by móc poświęcić więcej czasu swoich pociechom.