Nie jestem prezydentem wszystkich Polaków mówi Andrzej Duda

Tego się chyba nikt nie spodziewał. Prezydentowi Andrzejowi Dudzie wymknęło się jedno zdanie za dużo podczas wywiadu dla TVP Historia. Jak informuje Gazeta Wyborcza, powiedział w nim, że – “Proszę pamiętać, że Andrzej Duda nie jest prezydentem wszystkich Polaków, bo nie został przez wszystkich Polaków wybrany“.

Andrzej Duda ma coraz większe problemy wizerunkowe, spowodowane pełną dyspozycyjnością wobec mocodawców z PiS. Oświadczenie z wywiadu z pewnością nie przysporzy mu zwolenników, zwłaszcza, że w kampanii wyborczej wielokrotnie deklarował, że będzie prezydentem dla wszystkich Polaków. Nie sprzyja mu również konflikt z rządem, który traktuje go jak narzędzie do podpisywania ustaw, nie mające żadnego znaczenia w polityce, na co prezydent się najwyraźniej godzi.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.