Kaczyński chce dyktatury uważa były działacz ruchu antykomunistycznego

“Jarosław Kaczyński jest złym człowiekiem” – serwis Onet.pl opublikował właśnie niezwykle ciekawy wywiad z Krzysztofem Łozińskim, byłym działaczem ruchu antykomunistycznego. Bardzo krytycznie ocenia w nim Jarosława Kaczyńskiego. Jego zdaniem polityk ten zamierza zbudować w Polsce dyktaturę. Ocenę tą potwierdzają ostatnie wydarzenia, związane z Trybunałem Konstytucyjnym.

– “Znam Kaczyńskiego od lat i wiem, jakie ma zamiary. On chce dyktatury. Są dokumenty, -które powinny w końcu otworzyć nam oczy – mówi  Krzysztof Łoziński”. Jakie to dokumenty? Choćby projekt konstytucji autorstwa PiS z 2010 roku, w której zawarto wiele niepokojących stwierdzeń. -“Jarosław Kaczyński jest złym człowiekiem. Facetem, który dla prywatnych celów niszczy nasz kraj. Dobrze opanował sztukę spisku, ale poza tym nie zna się na niczym. Ani na gospodarce, ani na polityce zagranicznej – ba! – on nic nie wie nawet o codziennym życiu Polaków. Od dwudziestu kilku lat nie chodził po ulicy, nie był w kawiarni, nie jechał tramwajem, nie był w sklepie. Raz przed kamerami zgodził się pójść na zakupy. Dali mu do ręki 200-złotowy banknot i się pogubił.” – dodaje Krzysztof Łoziński.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.