Ludowiec Bejda zaorał posła z PiS w TVP

Tego się nikt nie spodziewał. W jednym z programów telewizyjnych poseł Bejda z PSL zaorał Sylwestra Tułajewa z PiS jednym pytaniem. “Jest pan informatykiem, może by Pan wyjaśnił widzom TVP, dlaczego ARiMR nie może sobie poradzić z systemem informatycznym i nie wypłaca pieniędzy dla rolników” – zapytał zaskoczonego posła z Lublina, gdy ten opowiadał o rzekomych sukcesach rządu.

Sylwester Tułajew nie wiedział co odpowiedzieć i próbował zmienić temat, ale wrażenie kompletnego pogubienia się pozostało. To nie pierwszy raz, gdy PSL punktuje PiS. Komentatorzy sceny politycznej przyznają, że ludowcy potrafią bardzo skutecznie przypominać rządzącym o ich zaniedbaniach w stosunku do wsi a sprawa braku dopłat w ARiMR jest oceniana jako wstęp do klęski PiS na wsi.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.