Skandal! Morawiecki chce wycisnąć miliardy z polskich firm i doprowadzić je do upadku

Niebywałe! Jak donosi serwis Innpoland, rząd ma zamiar niszczyć polskie firmy: Wicepremier Morawiecki chyba jeszcze nigdy nie zdobył się na taką otwartość. Otwarcie zapowiedział, że zamierza w tym roku pozyskać dodatkowe 15 – 20 mld zł z podatku VAT a część uczciwych firm może stać się ofiarami tego planu.

– Czasami rzeczywiście jakaś róża zostanie skrzywdzona, jak te lasy płoną – powiedział Morawiecki ku zdumieniu dziennikarzy podczas konferencji prasowej w Krakowie. A my pytamy czy sprawą zajęła się już prokuratura? Jeśli przedstawiciel polskiego rządu mówi takie rzeczy, to oznacza, że albo sytuacja w budżecie państwa jest gorsza niż nam wmawia rządowa propaganda, albo całkowicie stracił kontakt z rzeczywistością i nie interesuje go los tysięcy zwalnianych z upadłych firm pracowników.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.