Celna riposta PSL miażdży propagandę rządu

Internet śmieje się z PiS. “Czas limuzyn się skończył” – zapowiedziała Beata Szydło w wywiadzie dla Rzeczpospolitej. Nie spodziewała się jednak, że otrzyma ripostę, która momentalnie zniszczyła cały ten propagandowy przekaz, związany z samochodami.

Szefowa rządu udzieliła wywiadu dla “Rzeczpospolitej”, w której zostały poruszone m.in. sprawy gospodarcze, relacje z opozycją, czy prezesem Prawa i Sprawiedliwości, Jarosławem Kaczyńskim. Powiedziała między innymi, że czas limuzyn się skończył. Zareagował na to błyskawicznie były szef PSL, Janusz Piechociński, który skomentował na Twitterze krótko: “Wszystkie rozbite?”. Celna riposta PSL musiała bardzo zaboleć pijarowców PiS, którzy cały czas nie mogą dojść do siebie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Twitter stał się w ostatnim czasie narzędziem chętnie wykorzystywanym przez polityków i jest uważnie obserwowany przez dziennikarzy.