Czekają nas gigantyczne podwyżki cen prądu?

Czy już za kilka miesięcy czeka nas ogromna zwyżka cen prądu? Jest to całkiem możliwe, ponieważ PiS przygotował ustawę, która spowoduje drastyczne zwiększenie rachunków i to zarówno dla odbiorców indywidualnych ale i dla firm. Jak donosi Super Express, zapłacimy nawet 600 więcej złotych rocznie. Po co rządowi kolejne pieniądze zabierane obywatelom?

– Ustawa o rynku mocy to po prostu kolejny parapodatek, dzięki któremu rząd chce sięgnąć do kieszeni emerytów, rodzin wielodzietnych. Oczywiście, ucierpią na tym najbiedniejsi – uważają eksperci. I ostrzegają, że nie można mówić o żadnych inwestycjach. – To po prostu dawanie pieniędzy rozpasłym ponad miarę urzędnikom i prezesom w branży energetycznej.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W naszej ocenie jest to kolejna skandaliczna zagrywka zmierzającego w stronę totalitaryzmu rządu, który ze wszelkich sił chce znaleźć środki na swoje narodowo-socjalne wydatki. Z czego emeryci i renciści zapłacą za niezbędne im leki jak zabierze się im kolejne pieniądze w postaci opłat za prąd?