PSL atakuje PiS: Kiedy za naszych rządów PKB rosło, to w ich przekazie Polska była w ruinie

piotr-zgorzelski

Kiedy za naszych rządów mieliśmy ponad 4 proc. wzrost PKB, to w narracji PiS Polska była w ruinie, a teraz to jest kraj mlekiem i miodem płynący – powiedział we wtorek PAP Piotr Zgorzelski (PSL). Nie należymy jednak do tej opozycji, która będzie się smuciła z tych danych. Cieszy nas wzrost gospodarczy, ale nie przekłada się on na wzrost dochodów i godne życie Polaków – mówił poseł.

“Pamiętajmy, że rządy się zmieniają, a gospodarka się rozwija” – dodał poseł ludowców. Jednocześnie skrytykował wicepremiera Morawieckiego za nadmierne posługiwanie się metodami PR i brak oparcia na realnych wskaźnikach gospodarczych. “Rząd powinien zająć się prawdziwymi i ważnymi dla społeczeństwa projektami a nie mrzonkami. Podwyżka wieku emerytalnego dla rolników, pozbawienie wsparcia samotnych matek z programu 500 plus czy wzrost opłat za wodę i energię – to są prawdziwe problemy mieszkańców naszego kraju.” – dodał Zgorzelski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.