Prezes PSL liderem zaufania społecznego opozycji

Władysław Kosiniak-Kamysz ma powody do zadowolenia. Według najnowszego sondażu IBRiS dla Onetu, jest na pierwszym miejscu w rankingu liderów zaufania społecznego jeśli chodzi o liderów opozycji. Jest to również jedyny polityk, które więcej badanych ufa (33,5 procenta) niż nie ufa (23,1 procenta). W ogólnym rankingu polityków zajmuje bardzo dobre, czwarte miejsce.

To kolejny sondaż, który potwierdza doskonałe notowania Kosiniaka-Kamysza. Ten młody, dynamiczny lider PSL jest doceniany nawet przez konkurentów politycznych, którzy podkreślają jego rozsądek, opanowanie i wyważone stanowisko nawet w trakcie najostrzejszych sporów politycznych. To dzięki niemu PSL jest często nazywane opozycją konstruktywną. Kosiniak-Kamysz ma zaprezentować wkrótce nowy program PSL, związany z wyborami samorządowymi. Zapowiada, że partia z najdłuższymi tradycjami w Polsce pokaże pomysły łączące nowoczesność z tradycją. Dużo miejsca zostanie poświęcone kwestiom cyfryzacji i rozwoju wsi oraz rolnictwa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.