Macierewicz współpracuje ze służbami specjalnymi Rosji?

PiS ma bardzo poważny problem. Szokujące informacje, dotyczące ministra obrony, pojawiły się w Superstacji, gdzie znany dziennikarz, Tomasz Piątek, ujawnił powiązania Antoniego Macierewicza z GRU. Wskazał sieci powiązań, które prowadzą do Moskwy. To kilkadziesiąt osób, firm oraz instytucji, które mają być pośrednio związane z GRU oraz Władimirem Putinem. Sprawa jest nadzwyczaj poważna, ponieważ musimy tu o bezpieczeństwie Polski. Macierewicz był już oskarżany o to, że w efekcie jego działań osłabiana jest polska armia.

Naszym zdaniem działania ministra Macierewicza mogą rzeczywiście budzić kontrowersje. Unieważnione przetargi, absurdalne osoby, takie jak Misiewicz, które niszczyły morale oficerów swoim zachowaniem, odwoływanie doświadczonych dowódców – to wszystko powoduje osłabienie armii.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Co ciekawe, pośrednio podobne obawy, co do lokowania ludzi z Rosji w polskich strukturach władzy, można znaleźć w książce pod tytułem “Czas nielegałów”, napisanej przez byłego pułkownika Agencji Wywiadu.