[Counter-Box id="1"]

Jak daleko można pójść w tropieniu spisków ? Przegrać proces sądowy i oskarżyć sąd o zemstę za działania polityczne. Bracia Karnowscy mają wielki problem z nazwą tygodnia “wSieci” i w mało wybredny sposób atakują sędziego. Nazywają wyrok zemstą kasty. Tylko tak naprawdę to żadna zemsta a konsekwencja wcześniejszych działań na gruncie prawnym.

Naszym zdaniem to skandaliczny sposób działania na rynku. Spór gospodarczy sprowadzać do polityki. Niektórym przedstawicielom środowiska PiS marzy się chyba działanie trybunałów ludowych. Wyrok nie po myśli wydawcy tygodnika “wSieci” jest za to po myśli innego wydawcy. Drodzy Panowie, czasem się wygrywa, czasem przegrywa. Ale robienie z tego sprawy politycznej jest w naszej ocenie po prostu niegodziwe.

Reklamy

Warto w tym miejscu przypomnieć, że bracia Karnowscy wsławili się ostatnio uruchomieniem telewizji internetowej wPolsce.pl, którą reklamowała na żywo Telewizja Publiczna a pierwszego wywiadu udzieliła im Beata Szydło. Media te mają prawdopodobnie pomóc PiS m.in. w wyborach samorządowych.

Poprzedni artykułCo Jarosław Kaczyński wie o estetyce?
Następny artykułPolityczna prokuratura służy tylko jednej opcji