[Counter-Box id="1"]

Nie milkną echa sobotniego kongresu PiS i Zjednoczonej Prawicy w Przysusze. W mediach społecznościowych trwa kampania zarówno przeciwników, jak i zwolenników “dobrej zmiany”. Opozycja wytyka Beacie Szydło, że ta nie zabrała głosu podczas kongresu. Nazywa ją “pełniącą obowiązki premier”.

Głównym punktem kongresu było przemówienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który podkreślał: – Musimy budować Polskę sprawiedliwą, zasobną i nowoczesną. Stwierdził, że kwestią fundamentalną jest reforma sądów, chwalił zmiany dotyczące spraw społecznych i apelował o szybszą realizację programu Mieszkanie Plus.

Reklamy

W międzyczasie odbyła się Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej. Lider PO Grzegorz Schetyna przekonywał, że Polacy mają do wyboru dwie wizje: “Jarosława Kaczyńskiego – państwa autorytarnego, budowanego na nienawiści, dryfującego po peryferiach Europy i wizję PO – kraju wolnego, solidarnego, bezpiecznego i europejskiego”.

Na milczenie Beaty Szydło zwrócili uwagę Tomasz Siemoniak i Norbert Obrycki – obaj z PO. Ten drugi nazwał Beatę Szydło “pełniącą obowiązki premier”.

Poprzedni artykułMosiński tak się przestraszył, że zlikwidował konto?
Następny artykułDuda wita się z Tuskiem. Gdyby wzrok mógł zabijać…