Niesiołowski mocno o Schetynie: ma charyzmę turkucia podjadka

Czyżby szykował się konflikt w środowiskach związanych z PO? O tym, że Grzegorz Schetyna nie jest najbardziej charyzmatyczną postacią w polskiej polityce mówi nie od dziś. Ostatnio ostro skrytykował go Stefan Niesiołowski a słowa o charyzmie turkucia podjadka odbiły się szerokim echem w internecie a sam Niesiołowski zapewne wie co mówi, skoro w 2005 roku otrzymał tytuł doktora nauk biologicznych. W odpowiedzi na ten atak Schetyna zapowiedział koniec kariery Niesiołowskiego.

Naszym zdaniem nie jest to odpowiedni moment na kłótnie w środowiskach związanych z Platformą Obywatelską. Niesiołowski znany jest ze swojego barwnego słownictwa, którym niekiedy udaje mu się ożywić mało barwną scenę polityczną i chociaż jego zachowania bywają niekiedy trudne do zaakceptowania, to Schetyna powinien raczej przyjąć krytykę z pokorą i budować szersze porozumienie. Ten brak umiejętności porozumienia może w przyszłości być jeszcze nie raz przeszkodą nie do pokonania. A przecież w Platformie Obywatelskiej nie brakuje rozsądnych polityków, choćby takich jak Rafał Trzaskowski.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Co […] jednak poradzić, jeżeli pan Schetyna ma charyzmę turkucia podjadka?  Szansą jest powstanie partii Donalda Tuska lub koalicji wokół niego. Tylko tak będziemy mogli wygrać wybory z PiS – Stefan Niesiołowski

Zbliżają się wybory i dzisiaj trzeba budować mosty i szukać sojuszy dla realizacji wizji nowej, lepszej Polski, która nie jest zaściankiem Europy ale liderem z nowoczesną i silną gospodarką. Dzielenie własnych sił jest nierozsądne.

źródło: Super Express