Kompletny odlot KRRiT. Nazywają słuchaczy Polskiego Radia ubekami

Teresa Bochwic członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na wiadomość, że spadła słuchalność radiowej “Jedynki” zareagowała komentarzem: “Jedynki słuchały w dużej części stare ubeki, wiadomo latami z kontaktu ze słuchaczami. Już nie słuchają. Młodzi i tak nie będą tego słuchać.”

W zespole redakcyjnym i ramówce radiowej Jedynki, podobnie jak w przypadku Trójki, od początku ub.r. nastąpiły spore zmiany, zwłaszcza w programach informacyjnych i publicystycznych. Przybyło dziennikarzy prawicowych związanych z PiS.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Bochwic zamieściła swój wpis na twitterze. Jednak, jak podaje portal Wirtualne Media po jakimś czasie i fali krytyki wpis usunęła.

W sieci jednak nic nie ginie i komentarze na temat jej wypowiedzi nie milkną. Internauci nie zostawili na nie suchej nitki.

Źródło: Wirtualnemedia, twitter