Atak szału Jarosława Kaczyńskiego

Podczas wczorajszej nocnej debaty doszło do kuriozalnej sytuacji. Jarosławowi Kaczyńskiemu puściły nerwy. Tuż po wypowiedzi posła Platformy Obywatelskiej Borysa Budki na mównicę wtargnął Jaroslaw Kaczyński, któremu puściły nerwy.

Poseł Borys Budka w swoim wystąpieniu powiedział m.in. że ś.p. Lech Kaczyński rozumiał trójpodział władzy. Przypomnijmy, że obecna prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf jest prezesem z nadania Lecha Kaczyńskiego. Tuż po wystąpieniu Borysa Budki na mównicę wtargnął prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński i w emocjonalnym krótkim wystąpieniu wykrzyczał: “Panie marszałku, ja bez żadnego trybu. Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego brata.  Zniszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami!”

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Schodząc z mównicy, do probującej coś do niego powiedzieć Kamili Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej rzucił krótkie “won”.  Zachowanie prezesa PiS oburzyło opozycję. – To, co się zdarzyło w tej sali, przechodzi wszelkie zasady – powiedziała Kamila Gasiuk-Pihowicz. – Niszczycie demokrację w trzy minuty. Wychodzi prezes Kaczyński w nieregulaminowym trybie. Schodząc z mównicy obraża kobietę i mówi do niej “won”! Do posła Rzeczpospolitej! Nas wybrał suweren! – krzyczała, a podczas kolejnego swojego wystąpienia dodała: – I teraz wiemy, po co wam są sądy. Chodzi wam o narzędzie politycznej zemsty, chodzi wam o kontrolowanie wyników wyborów, chodzi wam o bezkarność dla swoich. Chodzi o polityczną zemstę, o nic więcej! – przekonywała.

Niedługo po tym Sejm zakończył obrady. Zostaną wznowione dziś o 9:00.

Jak zareagował internet?

Internauta deviator na portalu wykop napisał: “No tak… Jak nie dalej jak wczoraj pisałem, że jedynym prawdziwym celem tego człowieka i rządu jest wykonanie zemsty na tych kanaliach za w większości urojone krzywdy, z “zamachem” smoleńskim na czele, to wykopki nie zwracały uwagi tylko jak nawiedzone pierdoliły trzy po trzy o jakiejś “naprawie” i “postkomunie” powtarzając co im TVPiS wtłoczyło w mózgi…
Tymczasem trzeba powiedzieć wprost. Naczelnikiem tego Państwa, a od wczoraj de facto jego dyktatorem jest człowiek niespełna rozumu, od lat selekcjonujący swoje otoczenie pod kątem aktywnej akceptacji jego osobistego szaleństwa, deklarujących udział w jego osobistej zemście. I oczywiście jest tak, że wyzywanie przeciwników politycznych od wariatów to w sumie stały element gry, niezależnie od ich konfiguracji. Niemniej tym razem jest inaczej. Ten facet NAPRAWDĘ jest szalony, NAPRAWDĘ uważa, ze Tusk wspierany przez całą IIIRP ZAMORDOWAŁ jego brata, rodzinę i przyjaciół. I właśnie drogie wykopki daliście mu do ręki możliwość osądzenia i skazania KAŻDEGO obywatela RP pod byle pretekstem, wyłącznie na podstawie urojeń i insynuacji. I KAZDY krok tego człowieka to droga do tego celu, począwszy od upolitycznienia TVP. przez batalie o TK, teraz KRS, zaraz SN, potem media prywatne, a potem… inne grupy społeczne, przecież cała lub niemal cała IIIRP jest współwinna śmierci jego brata, więc sprawiedliwie nie będzie dopóki niemal WSZYSCY za to nie odpowiedzą, prawda? I NIE MA żadnego innego PLANU tego rządu, nie ma żadnej NAPRAWY żadnej instytucji, są tylko mroczne żądzę nieszczęśliwego człowieka, któremu w życiu został już tylko ZEMSTA.”

https://twitter.com/podobno_pl/status/887452970597724160

https://twitter.com/technofrau743/status/887554743341641728

Nasze źródła w Sejmie mówią o tym, że szaleńczy występ Kaczyńskiego zaniepokoił najwyższych rangą przedstawicieli PiS, którzy mieli na uboczu dyskutować konsekwencje i możliwe scenariusze tego wydarzenia. Nic dziwnego, bo wizerunek partii, która szanuje prawo i sprawiedliwość został pogrzebany przez jej prezesa na zawsze.

Źródło: twitter, YouTube, Wykop