Rolnicy w szoku. Czy zbliża się koniec dopłat a PiS doprowadzi do wyrzucenia Polski z UE?

Zamach na Sąd Najwyższy i niezależność sędziów ma swoje daleko idące konsekwencje. Gwałtownie zaczynać maleć poparcie dla partii rządzącej także na wsi. Wszystko z powodu konfliktu PiS z Unią Europejską. Ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego robi wszystko, by Polska w atmosferze gigantycznego skandalu została wyrzucona z Unii Europejskiej. Potwierdziły to dzisiejsze wypowiedzi przedstawicieli władz z Brukseli.

Tymczasem informacja o możliwości zmniejszenia lub całkowitej likwidacji dopłat zszokowała rolników. Wyjście Polski z UE oznaczałoby tragedię dla polskiej wsi, która w dużej części korzysta z dopłat. Przy niskich dochodach i znacząco zwiększających się właśnie cenach za prąd i wodę, pojawiła się kolejna niezadowolona grupa społeczna.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Naszym zdaniem ugrupowanie rządzące uruchomiło lawinę, której niszczące dla społeczeństwa efekty są trudne do oszacowania. Państwo PiS w ostatecznym rozrachunku to państwo chaosu, fatalnej edukacji a przede wszystkim państwo drogie i nieprzyjazne dla swoich obywateli. Wysoką cenę przyjdzie zapłacić nam wszystkim za te wszystko nacjonalistyczno socjalistyczne pomysły.