27 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieZgubiła gdzieś wychowanie? Chamstwo posłanki Pawłowicz.

Zgubiła gdzieś wychowanie? Chamstwo posłanki Pawłowicz.

Wczoraj w nocy Jarosław Kaczyński zwyzywał opozycje od kanalii. Powiedział też, że wycierają sobie „zdradzieckie mordy imieniem jego świętej pamięci brata”. Dziś słowa „mordy” użyła posłanka Krystyna Pawłowicz. Awantura miała miejsce tuż przed obradami komisji sprawiedliwości i praw człowieka.

„Macie mordy, tak jak prezes powiedział. Zdradzieckie mordy!” – Krzyczała zwracając się do opozycji, posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. O reakcję na te słowa zaapelowano do wiceprzewodniczącego komisji. Jednak Andrzej Matusiewicz (PiS) odparł, że nie będzie reagować na wypowiedzi, jakie padają przed rozpoczęciem posiedzenia.

Reklamy

Pawłowicz w swojej wypowiedzi nawiązała do słów prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który powiedział: „Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami!” – oświadczył lider PiS w Sejmie z wtorku na środę w czasie drugiego czytania projektu ustawy o Sądzie Najwyższym.

Jak widać chamstwo prezesa jest zaraźliwe.

Źródło: tvn24

Musisz o tym wiedzieć!