Wielka wpadka PiS. Antyobywatelska propaganda obnażona

Hipokryzja polityków PiS nie zna granic. Dzisiaj nieudolnie próbują dyskredytować setki tysięcy ludzi, którzy wyszli na ulice miasteczek, wsi oraz aglomeracji. Przypomnijmy wiec wszystkim co mówili, gdy nie byli u władzy.

“Młode pokolenie pokazało, że chce zmian. W Polsce odradza się duch obywatelski. Ten pochód jest pochodem tych, którzy chcą obronić prawo do wyłaniania władzy w wolnych wyborach, oceniania władzy i odwołania. (…)”
– Jarosław Kaczyński

“Nie możemy dopuścić do tego, by władza przesuwała Polskę w stronę wschodu i tamtejszych standardów. (…) Chcemy zachodu, nie wschodu – zasługujemy na porządną władzę, nie zaś na nieudaczników zezujących na wschód.”
– Ryszard Czarnecki

“Idą obywatele z całej Polski, bo nie jest im wszystko jedno. Wystąpili w obronie podstawowych gwarancji wolności i demokracji, a nie św. spokoju”
– Anna Streżyńska

“Trzeba jasno powiedzieć, że demokracja jest w Polsce bardzo poważnie zagrożona (…) Nie zgadzamy się na takie wypaczenia, arogancję i oszustwa. Miarka się przebrała!”
– Jerzy Zelnik

“Zwyciężymy i przyjdzie ta Polska, o której marzymy. Polska, która będzie oazą wolności w Europie. [By tego dokonać Polacy] muszą zrzucić z pleców worek kamieni, którym jest obecna władza”
– Jarosław Kaczyński

Cytaty pochodzą z przemówień wygłoszonych w czasie marszu w obronie mediów i demokracji organizowanego przez PiS 13.12.2014. Wypowiedź A. Streżyńskiej to wpis na twitterze.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.