Jedna z najbardziej kontrowersyjnych posłanek PiS, która ostatnio krzyczała do posłów opozycji „zamknijcie mordy” teraz wylicza, kto pójdzie do więzienia i za jakie przewinienia. Lista jest długa.

Krystyna Pawłowicz kilka dni temu, podczas posiedzenia Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka posłanka PiS zwróciła się do swoich przeciwników słowami „zamknijcie mordy”. Potem do reportera portalu Onet powiedziała: „a po wakacjach weźmiemy się za was”, co później w rozmowie z WP tłumaczyła, że była to manipulacja.

Reklamy

W swoich atakach posłanka szczególnie upodobała sobie Grzegorza Schetynę. Ostatnio
na Facebooku pojawił się jej szokujący wpis (pisownia oryginalna), w którym wylicza, kto i za co pójdzie do więzienia. „KTO BĘDZIE SIEDZIAŁ… Panie NEUMANN,SCHETYNA i reszta,w tym lewackie bojówki opozycji, To NIE MY,legalne władze wybrane DEMOKRATYCZNIE do stanowczej realizacji naszego wyborczego programu wskazanego przez Polaków,będziemy „siedzieć” – twierdzi w poście.
Pawłowicz już wsadza opozycję do więzienia. Za co? Za kłamstwa smoleńskie i zdradę
Ale to tylko rozgrzewka, bo chwile później jest już znacznie mocniej. „Panowie Schetyna,Neumann i wasza reszta oraz antypolskie bojówki,na nic się zda,że dziś złodziej krzyczy „łapaj złodzieja”,na nic wasze zastraszanie Polaków i groźby.Przygotujemy procesy.BĘDZICIE SIEDZIEĆ !” – grozi Pawłowicz.
A otem wyjaśnia za co opozycja trafi do więzienia.
„TO WY będzie siedzieć za pobłażanie przestępczym układom bezkarnie łupiącym nas w czasie waszych rządów.Za kłamstwa smoleńskie i okradanie ludzi z ich własności nieruchomości,za niewykonywanie przez was waszych „psich” urzędniczych obowiązków. Będziecie „siedzieć” za ten terror i nienawiść,które wprowadzacie na polskie ulice i do różnych instytucji,za karalne groźby,naciski i zastraszanie legalnie działających urzędników i funkcjonariuszy,za namawianie,by wymawiali posłuszeństwo swym polskim przełożonym.Jesteście zwykłymi zdrajcami Polski i niszczycie ją „za karę”,że Polacy was odrzucili i nie możecie już na zasobach naszej Ojczyzny ze swymi zagranicznymi wspólnikami dłużej pasożytować” – napisała Pawłowicz.

Źródło: Facebook

Poprzedni artykułGdy Polska żyła Sądem Najwyższym Sejm przegłosował 5 ważnych poprawek i… sięgnął do kieszeni podatników.
Następny artykułJuż nawet watykański dziennik krytykuje PiS!