Od dawna społeczeństwo śmieje się z portalu niezależna, który wbrew nazwie jest zależny od władzy. Teraz przeszedł sam siebie. Twierdzi, że dopiero od 2015 nie ma w Polsce komunizmu, a do pomocy w obaleniu ostatnich jego bastionów wzywa nadal mamy komunizm i wzywa do pomocy w jego obaleniu Biały Dom.

Treść pisma, które można przesłać do administracji amerykańskiej został zamieszczony na portalu dziś rano. Jego treść po polsku brzmi:
“Wzywamy Biały Dom do wspierania wysiłków polskiego rządu zmierzających do naprawy w sferze praw człowieka, a także rozliczenia przestępstw i aktów zdrady – w celu zapewnienia odpowiedzialności, sprawiedliwości i osiągnięcia pojednania w Polsce.

Reklamy

Komunizm nie upadł w Polsce w 1990 roku, ponieważ komuniści skorumpowali wielu liderów ruchu Solidarności, dzieląc się z nimi władzą, dzięki czemu kontrolowali kraj, zapewniając sobie pełną bezkarność. Dopiero w 2015 roku antykomuniści przejęli władzę – po raz pierwszy od 1944 roku.

Dzisiaj Polacy żądają wymierzenia sprawiedliwości za przestępstwa popełnione przed 2015 rokiem. Polscy Amerykanie, którzy głosowali na prezydenta Donalda Trumpa domagają się reformy skorumpowanego wymiaru sprawiedliwości, który służył interesom antypolskim.”

Na swojej stronie zamieścił link do petycji. Aby do treści pisma oficjalnie odniósł się Biały Dom, należy zebrać 100 tysięcy podpisów obywateli amerykańskich. Na razie podpisało niewiele ponad 450 osób. Pewnie wszystkie są czytelnikami niezależnej. A my tylko przypominamy, że petycję szefa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza do Prezydenta o zawetowanie ustawy podpisało już ponad 100 tysięcy Polaków.

Ciekawe jest dla nas też to, że ilekroć opozycja zwraca się o pomoc do Brukseli nazywana jest zdrajcą, oskarżana o wzywanie obcych mocarstw o pomoc, a czym jest petycja do Białego Domu jak nie mieszaniem USA w interesy Polski. Ale cóż, petycję niezależnej opublikował… LP. Niezależnie od tego kim jest gratulujemy odwagi i pytamy, czy te inicjały nie oznaczają przypadkiem Lizusa Prezesa?

Źródło: Niezależna

 

Poprzedni artykułJuż nawet watykański dziennik krytykuje PiS!
Następny artykułByli dziennikarze TVP pytają, czy obecni nie zwariowali