Internauci masakrują Kukiza. Chciał przypisać sobie zasługi protestujących

Paweł Kukiz, który nie popierał protestów, wstrzymał się od głosowania nad ustawą przepchnięta przez PiS, a potem… ku zdumieniu wszystkich pochwalił prezydenta za zawetowanie 2 z 3 ustaw. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki.

Paweł Kukiz na portalu Facebook napisał: “Dziękujemy Panu Prezydentowi!!!
Pokazał dziś, że jest Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, a nie politykiem PiSu. To wielka szansa na uzdrowienie polskiej polityki, na rzetelną, merytoryczną debatę i reformy naszego państwa. (…) Dziękujemy wszystkim osobom (NIEPOWIĄZANYM PARTYJNYM interesem PONowoczesnych) protestującym przeciw ustawom PiS!
Te ustawy nic by obywatelom nie dały, a prowadziły tylko do partyjnego zawłaszczenia sądów.”

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Internauci odpowiedzieli:

“1. To dziesiatki tysiecy ludzi wyszlo na ulice i w zdecydowanej wiekszosci pokojowo protestowalo przeciwko ustawie zblizajacej Polske do klimatow rodem z PRL
2. W tym czasie wysmiewaliscie ludzi, ktorzy protestuja i wysmiewaliscie sam fakt protestow
3. Wiekszosc z was nie glosowala przeciw, tylko wstrzymala sie od glosu. Prawda?”

“Nie macie honoru, nie popieram w ogóle KODu czy PO, czy jeszcze innych Petrów, ale teraz trzeba im przyznać, że potrafili się zmobilizować i zjednoczyć w imię najważniejszych spraw, a nie siedzieć na dupach”

“No nie mogę,za co dziekujesz? przeciez to ty jako jedyny wstrzymałeś się od głosu i jako jedyny nie wyszedłeś do ludzi,tylko pieprzyłeś te swoje baśnie na fb,a teraz dziekujesz….Tylko za co????”

“Kukiz największy obłudnik tej kadencji! Olałeś obywateli a teraz chcesz spijać śmietankę z naszej walki? Myślę że zostali Ci już tylko słabo kumający narodowcy!”

“Kukiz podejmuje dialog, Kukiz dziekuje, a na glosowaniu Kukiz wstrzymuje sie od glosu. Bądźmy poważni.”

“To chyba jakiś żart. W momencie kiedy powinieneś być razem z obywatelami na ulicy wyzywałeś ich w internecie od najgorszych, a teraz cynicznie zawłaszczasz sobie ich sukces. Tak, veto Dudy to wielki sukces tych setek tysięcy Polaków, którzy w ostatnich dniach wyszli na ulicę, a nie Twój. Ty zachowałeś się jak tchórzliwy szczur. Zamiast być razem z tymi ludźmi, szczułeś i plułeś jadem w internecie. Taki z Ciebie właśnie obywatel patriota.”

“Jest Pan niepoważny ! Gdyby nie obywatele na ulicach żadnego weta by nie było. Wy niby partia “obywatelska” odcinacie się od obywateli, którzy mają chęć i odwagę wyjść i bronić swoich praw. A swoimi wypowiedziami o “opozycji histerycznej” się kompromitujecie, bo to znaczy, że tak samo nazwaliście tych właśnie obywateli. Jest więcej jak pewne, że PAD nie przejął się jakimś tam Pawłem Kukizem (który jest bezkrytyczny w ocenie własnej osoby i swoich działań), tylko przejął się tym, że protestujących z każdym dniem przybywa, a na II kadencję nie można zostać wybranym tylko głosami elektoratu PiS. Nie wmawiajcie więc ludziom, że wasze siedzenie na d… w wygodnych fotelach przed TV na cokolwiek miało wpływ !”

Źródło: Facebook