26 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieInternauci masakrują Kukiza. Chciał przypisać sobie zasługi protestujących

Internauci masakrują Kukiza. Chciał przypisać sobie zasługi protestujących

Paweł Kukiz, który nie popierał protestów, wstrzymał się od głosowania nad ustawą przepchnięta przez PiS, a potem… ku zdumieniu wszystkich pochwalił prezydenta za zawetowanie 2 z 3 ustaw. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki.

Paweł Kukiz na portalu Facebook napisał: „Dziękujemy Panu Prezydentowi!!!
Pokazał dziś, że jest Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, a nie politykiem PiSu. To wielka szansa na uzdrowienie polskiej polityki, na rzetelną, merytoryczną debatę i reformy naszego państwa. (…) Dziękujemy wszystkim osobom (NIEPOWIĄZANYM PARTYJNYM interesem PONowoczesnych) protestującym przeciw ustawom PiS!
Te ustawy nic by obywatelom nie dały, a prowadziły tylko do partyjnego zawłaszczenia sądów.”

Reklamy

Internauci odpowiedzieli:

„1. To dziesiatki tysiecy ludzi wyszlo na ulice i w zdecydowanej wiekszosci pokojowo protestowalo przeciwko ustawie zblizajacej Polske do klimatow rodem z PRL
2. W tym czasie wysmiewaliscie ludzi, ktorzy protestuja i wysmiewaliscie sam fakt protestow
3. Wiekszosc z was nie glosowala przeciw, tylko wstrzymala sie od glosu. Prawda?”

„Nie macie honoru, nie popieram w ogóle KODu czy PO, czy jeszcze innych Petrów, ale teraz trzeba im przyznać, że potrafili się zmobilizować i zjednoczyć w imię najważniejszych spraw, a nie siedzieć na dupach”

„No nie mogę,za co dziekujesz? przeciez to ty jako jedyny wstrzymałeś się od głosu i jako jedyny nie wyszedłeś do ludzi,tylko pieprzyłeś te swoje baśnie na fb,a teraz dziekujesz….Tylko za co????”

„Kukiz największy obłudnik tej kadencji! Olałeś obywateli a teraz chcesz spijać śmietankę z naszej walki? Myślę że zostali Ci już tylko słabo kumający narodowcy!”

„Kukiz podejmuje dialog, Kukiz dziekuje, a na glosowaniu Kukiz wstrzymuje sie od glosu. Bądźmy poważni.”

„To chyba jakiś żart. W momencie kiedy powinieneś być razem z obywatelami na ulicy wyzywałeś ich w internecie od najgorszych, a teraz cynicznie zawłaszczasz sobie ich sukces. Tak, veto Dudy to wielki sukces tych setek tysięcy Polaków, którzy w ostatnich dniach wyszli na ulicę, a nie Twój. Ty zachowałeś się jak tchórzliwy szczur. Zamiast być razem z tymi ludźmi, szczułeś i plułeś jadem w internecie. Taki z Ciebie właśnie obywatel patriota.”

„Jest Pan niepoważny ! Gdyby nie obywatele na ulicach żadnego weta by nie było. Wy niby partia „obywatelska” odcinacie się od obywateli, którzy mają chęć i odwagę wyjść i bronić swoich praw. A swoimi wypowiedziami o „opozycji histerycznej” się kompromitujecie, bo to znaczy, że tak samo nazwaliście tych właśnie obywateli. Jest więcej jak pewne, że PAD nie przejął się jakimś tam Pawłem Kukizem (który jest bezkrytyczny w ocenie własnej osoby i swoich działań), tylko przejął się tym, że protestujących z każdym dniem przybywa, a na II kadencję nie można zostać wybranym tylko głosami elektoratu PiS. Nie wmawiajcie więc ludziom, że wasze siedzenie na d… w wygodnych fotelach przed TV na cokolwiek miało wpływ !”

Źródło: Facebook

Musisz o tym wiedzieć!