18 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieNikt nie chciał przyjechać na demonstrację PiS? Partia rządząca traci poparcie społeczne

Nikt nie chciał przyjechać na demonstrację PiS? Partia rządząca traci poparcie społeczne

Zapowiadana na niedzielę 30 lipca na godzinę 15:00 demonstracja poparcia dla rządu i reformy sądownictwa została odwołana. Podobno pomysłodawcy organizatorzy chcą wyciszyć emocje i dać czas rządzącym do pracy nad ustawami.

„Aby wyciszyć emocje, odwołujemy demonstrację, zaplanowaną początkowo na niedzielę 30 lipca o godzinie 15:00. Chcemy dać rządzącym spokojny czas do pracy nad ustawami o KRS i SN. Choć odwołujemy demonstrację uliczną, żeby wesprzeć rządzących i pokazać, że społeczeństwo chce reformy sądownictwa, powołujemy „Komitet Żądamy Reformy Sądów”, który wystąpi z listem do pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy, pani premier Beaty Szydło, ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro oraz posłów i senatorów, o to, by w jak najkrótszym czasie powstały projekty ustaw o KRS i SN. Pod listem w tej sprawie będziemy zbierać podpisy Polaków. Chcemy ich zebrać milion – powiedział w rozmowie z portalem niezalezna.pl Adam Borowski.

Reklamy

A my pytamy. Na pewno o to chodzi? Czy po prostu już wiedzą, że nikt nie chce przyjść na ten marsz? Ech… ta niezależna zależna od rządu.

Źródło: Niezależna.pl

Musisz o tym wiedzieć!