Poważnym zagrożeniem dla PiS-u jest sam PiS – powiedział w rozmowie z Faktem jasnowidz Krzysztof Jackowski. Zaznaczył także, że późną jesienią w Sejmie będzie duża żałoba.

“Niebezpieczeństwo tkwi w samym PiS-ie – powiedział jasnowidz. PiS jest cichym zlepkiem dogadanych się konstrukcji politycznych. To może zacząć pękać. Tu się mogą zacząć dziać zle rzeczy. Poważnym zagrożeniem dla PiS-u jest sam PiS. Tu będzie pęczniało”. Jasnowidz powiedział także o Jarosławie Kaczyńskim, który… zaniknie. “To oznacza, że będzie się musiał schować lub los spowoduje, że się schowa w taki czy inny sposób i to będzie taka słowna tajemnica – wyznał Jackowski i  opowiedział jeszcze o protestach w Polsce, które jego zdaniem będą przybierały na sile po wakacjach. Według niego jeszcze przed końcem roku może dojść do “nieudanego puczu”. Stwierdził, że prezydent jest i będzie związany z PiS. “Kto wie, czy dwa weta to nie była taktyka. W końcu były już poważne tłumy na ulicach.” – powiedział Jackowski i stwierdził, że media próbują urodzić konflikt między prezydentem i PiS.

Reklamy

Jasnowidz przyznał, że od pewnego czasu mamy dwie Polski, które wzajemnie się nienawidzą i oby się z tego powodu nie polała krew.

Źródło: Fakt

Poprzedni artykułSzok i niedowierzanie w rządzie. Powstańcy krytykują układ rządzący.
Następny artykułSzokująca reklama PGE. Żerują na Powstaniu Warszawskim