20 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpiniePolaczki - tak pogardliwie nazywa nas Brudziński. Wstyd panie pośle

Polaczki – tak pogardliwie nazywa nas Brudziński. Wstyd panie pośle

Joachim Brudziński namawiał Polaków na twitterze, by jadąc na wakacje tankowali paliwo na polskich stacjach benzynowych. Gdy internauci zwrócili mu uwagę, że paliwo pochodzi z zagranicy, nazwał to „hejtem polaczków”.

Wpis pojawił się na twitterze wczoraj rano. Joachim Brudziński napisał: „Wszystkim jadącym nad morze i w góry przypominam, tankujemy i kawkujemy tylko na POLSKICH stacjach?? Wszystko co #POLSKIE jest najlepsze”.

Reklamy

Internauci zaczęli wymieniać, że zarówno tankowane na stacjach paliwo, jak i pita tam kawa pochodzą z importu.

Poseł PiS odpowiedział:
„Amerykanin – nieważne demokrata czy republikanin zawsze wspiera swój przemysł, Francuz, aby ratować swoje stocznie gotów jest je nacjonalizować. Niemiec, aby nabić kabzę swoim bankom, gotów jest doprowadzić do upadku gospodarkę i rząd Grecji, Hiszpan nie na swój rynek medialny kapitału francuskiego. Anglia opuści, UE aby chronić funta i swoją niezależność gospodarczą. Norwegia z tych samych powodów do tej UE nie wchodzi. W naszej ukochanej Polsce wakacyjny (lekko żartobliwy) wpis polityka zachęcającego do zakupów na polskich stacjach powodem hejtu”polaczków”” – napisał Brudziński.

A my tylko pytamy: Jak wpis żartobliwy to może internauci tez pożartowali? A pan poseł tak na poważnie go wziął, ale cóż… wytknięto mu, że jeździ mercedesem, że parlamentarzyści mają komórki nie w polskiej sieci Plus, ale w T-Mobile… To musiał wszystko w żart obrócić. Panie pośle, a tak w ogóle to nazwy narodowości piszemy dużą literą. Nawet, gdy zdrabniamy.

Źródło: twitter

Musisz o tym wiedzieć!