Ciężko ją dostać w księgarniach, wydawca musiał robić dodruki. Wszystko przez olbrzymie zainteresowanie Polaków tematem rzekomych powiązań Antoniego Macierewicza z Rosją. Książka Antoni Macierewicz i jego tajemnice jest wciąż hitem na listach sprzedaży. Znajduje się między innymi na pierwszym miejscu listy hitów Świata Książki, w zestawieniu Top 10 Empiku oraz na pierwszym miejscu sprzedaży serwisu Allegro. 

Gwałtowne zainteresowanie książką wywołał sam Antoni Macierewicz po tym, jak zapowiedział skierowanie sprawy przeciwko jej autorowi do prokuratury wojskowej. Mimo, że od tej informacji minęło już sporo czasu, nikomu nie postawiono żadnych zarzutów. Media publikują natomiast kolejne informacje, które mają sugerować, że minister obrony może być zamieszany w podejrzane kontakty z Rosjanami. 
Naszym zdaniem całą sprawę warto jak najszybciej wyjaśnić, ponieważ obronność Polski i jej zdolność do działania w obliczu zagrożeń współczesnego świata to kwestie kluczowe, którymi każdy mieszkaniec naszego kraju powinien się interesować. Wątpliwości wobec ministra Macierewicza na pewno nie służą też budowaniu długofalowych porozumień z naszymi sojusznikami. To również problem dla całego rządu. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż Polska w dalszym ciągu nie ma ani nowych śmigłowców ani nowoczesnych systemów obrony rakietowej, tak potrzebnych na współczesnym polu walki. 
źródło: Empik, Świat Książki, Allegro 
Poprzedni artykułPiS przegrywa walkę o sieć
Następny artykułObniżyli sobie wynagrodzenia by ratować budżet powiatu