[Counter-Box id="1"]

Bartłomiejowi Misiewiczowi już kilka lat temu pokazano drzwi w PiS, bo sprawiał ogromne problemy. W młodzieżówce partii od początku krzywo patrzono na jego wyczyny i zdecydowano o usunięciu z szeregów Forum Młodych PiS. Zawrotna kariera byłego rzecznika MON już kilka lat temu mogła być zduszona w zarodku!

Były rzecznik resortu obrony i członek PiS, mimo że jest już poza partią, stale przynosi jej wstyd. I to nie pierwszy raz. Fakt dotarł do informacji, że Bartłomiej Misiewicz już kilka lat temu naraził się w młodzieżówce PiS. “Był butny, arogancki i miał silny pociąg do rozrywek” – wspomina zastrzegający anonimowość polityk PiS.

Reklamy

Teraz wyszła sprawa monet, o której  napisał tygodnik „Nie”. Misiewicz z MON pożegnał się na początku kwietnia br. Specjalna komisja negatywnie oceniła oceniła kandydaturę Misiewicza do pełnienia ważnych funkcji w administracji publicznej. Wcześniej do sprawy Misiewicza odniósł się sam Jarosław Kaczyński, który nazywał całą sprawę „bulwersującą” i poinformował o zawieszeniu Misiewicza w prawach członka PiS. Było to po tym, jak Fakt ujawnił, że były rzecznik MON dostał pracę w Polskiej Grupie Zbrojnej. Stworzono tam dla niego specjalne stanowisko pełnomocnika zarządu ds. komunikacji, na czym wg. Fakt-u miał zarabiać aż 50 tys. złotych miesięcznie!

W styczniu Fakt opisał wyczyny Bartłomieja Misiewicza w jednym z białostockich klubów. Były rzecznik PiS bawił się jak panisko: limuzyna, ochroniarz, wielkie pieniądze i nagabywanie studentek oraz proponowanie pracy każdemu, kto rozpozna kim jest.

Źródło: Fakt

Poprzedni artykułTwitter śmieje się z układu rządzącego. Beata Szydło nie spodziewała się takiej odpowiedzi.
Następny artykułKolejna kłótnia w obozie władzy. Tym razem wśród dziennikarzy