[Counter-Box id="1"]

Czy już wkrótce kostka masła będzie kosztować dziesięć złotych? To możliwe, bo ceny podstawowych produktów spożywczych idą do góry jak szalone. Dotyczy to nie tylko przetworów mlecznych, ale też warzyw i owoców.

Kupno tanich pomidorów i ogórków już dzisiaj graniczy z cudem a właściciele sklepów spożywczych mówią, że tak gwałtownego przyrostu cen nie widzieli od lat. Co wyjazd do hurtowni po zaopatrzenie to coś jest droższe.

Reklamy

Takie ceny rujnują budżety domowe. Trudno więc się dziwić, że kobiety, które zaopatrują się codziennie w sklepach, mówią, że mają tego dość. Skąd brać pieniądze na to wszystko – załamywała ręce klientka jednego z popularnych sklepów spożywczych. Patrzę na ceny masła i po prostu nie wierzę. Miało być lepiej, a tymczasem wszystko drożeje – dodaje. A tymczasem w sprawie podwyżek rząd PiS, tak skłonny do komunikowania swoich rzekomych sukcesów – milczy. A przecież szybko rosnące ceny żywności to poważny problem dla milionów Polek i Polaków, którzy chcieliby godnego życia i dobrej jakości jedzenia.

źródło: info.elblag

Poprzedni artykułRząd jest kompletnie niewiarygodny. Wielkie rozczarowanie wśród rolników i przedsiębiorców
Następny artykułDogadzają sobie jak mogą. Podwyżki w TVP.