20 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieKobiety mają dość! Ceny żywności lecą w kosmos

Kobiety mają dość! Ceny żywności lecą w kosmos

Czy już wkrótce kostka masła będzie kosztować dziesięć złotych? To możliwe, bo ceny podstawowych produktów spożywczych idą do góry jak szalone. Dotyczy to nie tylko przetworów mlecznych, ale też warzyw i owoców.

Kupno tanich pomidorów i ogórków już dzisiaj graniczy z cudem a właściciele sklepów spożywczych mówią, że tak gwałtownego przyrostu cen nie widzieli od lat. Co wyjazd do hurtowni po zaopatrzenie to coś jest droższe.

Reklamy

Takie ceny rujnują budżety domowe. Trudno więc się dziwić, że kobiety, które zaopatrują się codziennie w sklepach, mówią, że mają tego dość. Skąd brać pieniądze na to wszystko – załamywała ręce klientka jednego z popularnych sklepów spożywczych. Patrzę na ceny masła i po prostu nie wierzę. Miało być lepiej, a tymczasem wszystko drożeje – dodaje. A tymczasem w sprawie podwyżek rząd PiS, tak skłonny do komunikowania swoich rzekomych sukcesów – milczy. A przecież szybko rosnące ceny żywności to poważny problem dla milionów Polek i Polaków, którzy chcieliby godnego życia i dobrej jakości jedzenia.

źródło: info.elblag

Musisz o tym wiedzieć!