[Counter-Box id="1"]

Wczoraj widzowie TVP Info niemal spadli z krzeseł oglądając program „Minęła 20”. W roli eksperta wystąpił… celebryta znany z programów “Rolnik szuka zony” i “Gwiazdy skaczą do wody”. Wypowiadał się na temat… puszczy Białowieskiej.

Prowadzący “Minęła 20” Michał Rachoń w roli eksperta do spraw Puszczy Białowieskiej postanowił zaprosić Adama Kraśko do tej pory znanego z programów lansujących celebrytów. Nikt nie rozumie, dlaczego wybór padł właśnie na niego. „Ekspert” został podpisany jako „rolnik, mieszkaniec okolic Puszczy Białowieskiej”.

Reklamy

“Chyba najważniejszym, najszybszym środkiem zapobiegawczym niszczenia puszczy jest wycinka” – przekonywał rolnik, który w programie TV jednak nie znalazł żony. Ale widzów bardziej od wygłoszonej opinii zaintrygował strój bardziej nadający się do nocnego lokalu lub kabaretu, czyli garnitur z muchą. Próbowali dociec, czemu to Adam Kraśko został ekspertem od puszczy, ale nie znaleźli na to pytanie odpowiedzi, choć pojawiały się propozycje, że może chodzi o to, ze rolnikowi puszcza się żona. My jednak przypominamy, że Adam Krasko nadal w stanie bezżennym.

Teraz jednak czekamy na to, kiedy ekspertami zostaną inni celebryci.

Źródło: TVP Info

Poprzedni artykułOdlot Gazety Polskiej. Twierdzi, że Duda to człowiek WSI
Następny artykułAfera z rozporządzeniem Szydło. Będą mogli zatrudniać na stanowiskach kierowniczych ludzi bez doświadczenia.