Kancelaria premiera sama się zaorała. Wystarczyła jedna grafika.

Wystarczyła jedna grafika na profilu Kancelarii Premiera na Twitterze, by opozycja miała ubaw. Kancelaria Premiera postanowiła bronić dobrego imienia rządu, ale jedną grafiką jeszcze bardziej się pogrążyła.

Z zamieszczonej na Twitterze grafiki wynika bowiem, że:

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Pierwszego dnia po nawałnicach Beata Szydło wzięła udziału w posiedzeniu wojewódzkich Zespołów Zarządzania Kryzysowego. CO z tego miała poszkodowana ludność? Nie wiemy, ale…

Drugiego dnia po nawałnicach rząd rozpoczął kontrole obozów harcerskich. Było to związane ze śmiercią dwóch dziewczynek – harcerek, które straciły życie podczas nocnych nawałnic. Zupełnie jakby rząd myślał, że za tragedię odpowiada ktokolwiek na obozie a nie pogoda.

Trzeciego dnia po nawałnicach MON, na wniosek wojewody, wysłał pierwsze oddziały wojskowe z ciężkim sprzętem. W niektóre miejsca dotarły one dopiero cztery dni po tragedii.

Przez ten czas mieszkańcy poszkodowanych terenów byli pozbawieni wody, prądu i dostępu do informacji. Rząd, prezentując grafikę, na której widać “szybkie działania” dzień po dniu udowodnił, że pomoc sprowadzano przez 3 lub 4 dni, a cała procedura trwa prawie tydzień.

Źródło: Twitter