Karol Rajewski, burmistrz Błaszek, podsumował słowa premier Beaty Szydło, która winę za opóźnienia w usuwaniu skutków nawałnic zrzuciła na samorządy. „Dobra ściema” – napisał na Facebooku.

„Oglądając konferencje prasowe na temat nawałnic i słuchając wypowiedzi Pani Premier i Pana Ministra, którzy zwalają winę za zaistniałą sytuację na samorządy nasuwa się pytanie co by się stało, gdyby Polskę spotkała jeszcze większa tragedia.Jak widać Polskę będą ratowali wójtowie, burmistrzowie, strażacy, sołtysi i zwykli ludzie” – kontynuuje Rajewski. „A inni będą rozbijali się limuzynami i robili konferencje” – komentuje postępowanie rządu. Burmistrz nazywa także „hipokryzją”, chwalenie się przez polityków rządu środkami, które przeznaczono na pomoc najbardziej dotkniętym nawałnicami gminom. „Rząd ma pieniądze Polaków… wydzierane im z gardła w różnej formie”. Napisał na Facebooku Rajewski, były polityk PiS.

Reklamy

Polityk zaproponował również, by ministrowie i parlamentarzyści przekazali na walkę ze szkodami swoje miesięczne wynagrodzenia.

Źródło: Facebook

Poprzedni artykułKancelaria premiera sama się zaorała. Wystarczyła jedna grafika.
Następny artykułNiereformowalny poseł znów szokuje. Tym razem brakiem empatii