22 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieSamorządowiec z PiS szczerze o Szydło: dobra ściema

Samorządowiec z PiS szczerze o Szydło: dobra ściema

Karol Rajewski, burmistrz Błaszek, podsumował słowa premier Beaty Szydło, która winę za opóźnienia w usuwaniu skutków nawałnic zrzuciła na samorządy. „Dobra ściema” – napisał na Facebooku.

„Oglądając konferencje prasowe na temat nawałnic i słuchając wypowiedzi Pani Premier i Pana Ministra, którzy zwalają winę za zaistniałą sytuację na samorządy nasuwa się pytanie co by się stało, gdyby Polskę spotkała jeszcze większa tragedia.Jak widać Polskę będą ratowali wójtowie, burmistrzowie, strażacy, sołtysi i zwykli ludzie” – kontynuuje Rajewski. „A inni będą rozbijali się limuzynami i robili konferencje” – komentuje postępowanie rządu. Burmistrz nazywa także „hipokryzją”, chwalenie się przez polityków rządu środkami, które przeznaczono na pomoc najbardziej dotkniętym nawałnicami gminom. „Rząd ma pieniądze Polaków… wydzierane im z gardła w różnej formie”. Napisał na Facebooku Rajewski, były polityk PiS.

Reklamy

Polityk zaproponował również, by ministrowie i parlamentarzyści przekazali na walkę ze szkodami swoje miesięczne wynagrodzenia.

Źródło: Facebook

Musisz o tym wiedzieć!