[Counter-Box id="1"]

Jacek Kurski miał romans z podwładną, a jednak zachował stanowisko prezesa Telewizji Polskiej. Podobno tylko dlatego, że zapowiedział rychły ślub z Joanną Klimek. Jednak żadnego ślubu nie było i w nadchodzących miesiącach nie będzie, bo wybranka jest… mężatką!

Jeszcze w październiku ub. roku pojawiły się plotki, że prezes telewizji publicznej Jacek Kurski ma w TVP kochankę. ponieważ wiedział, że na Jarosława Kaczyńskiego działa to jak przysłowiowa płachta na byka, więc… rozpuścił plotki, że Joannę Klimek poznał w telewizji. Razem są dopiero od sierpnia, ale to nie żaden romans tylko poważny związek i wkrótce będzie ślub. jak donosi Fakt uzgodniono z prezesem Kaczyńskim, że dalsza praca Klimek w TVP jest niemożliwa. W listopadzie ub. roku Klimek poinformowała Super Express, że w marcu bierze z Kurskim ślub. Przy okazji wytłumaczyła, że odeszła z TVP, bo to co miała do zrobienia już zrobiła, czyli: „przeprowadziła konieczną konsolidację działań marketingowych w Spółce i polityki programowej głównych anten TVP”. Jednak w lutym na prezentację wiosennej ramówki TVP pojawiła się wraz z Kurskim i z dumą zaprezentowała pierścionek zaręczynowy, ponownie powtarzając, że ślub będzie już za chwilę w marcu. Formalnie już nie pracowała nawet w spółce Skarbu Państwa, gdzie na chwilę trafiła. Dlaczego ślubu nie było?

Reklamy

Jak informuje Fakt Klimek nawiązała romans z Kurskim jeszcze w czerwcu 2016 roku. A niedługo potem dla Kurskiego zostawiła męża i dwóch synów. Teraz tabloid dotarł do jej męża, który na pytanie Faktu odpisał: “Joanna Klimek jest nadal moją żoną. O kwestii zawarcia nowego związku małżeńskiego dowiedziałem się z mediów.”

O żadnym ślubie nie mogło być więc mowy, bo w Polsce bigamia jest nielegalna. Wydaje nam się, że wiedzą to i Joanna Klimek i Jacek Kurski. Ale może kierowana przez niego TVPiS przygotuje na ten temat jakąś nową narrację?

Źródło: FAKT24

Poprzedni artykułOto prawdziwa twarz pisowskiego państwa. Podsłuchy, inwigilacja, śledzenie
Następny artykułProfanacja symboli narodowych? Internet drwi z prezesa