Zmarł Grzegorz Miecugow. Hejterzy nie oszczędzają dziennikarza

Wczoraj, po przegranej walce z rakiem zmarł Grzegorz Miecugow. Miał 61 lat. Był współtwórcą m.in. “Faktów” i “Szkła kontaktowego” w TVN. Informacja o śmierci wywołała w internecie lawinę komentarzy. I choć zdecydowana większość komentujących wyraża żal i współczucie, sieć zalały też posty, których autorzy cieszą się ze śmierci dziennikarza.

Choć zmarły Grzegorz Miecugow cieszył się szacunkiem sporej grupy osób to zawsze znajdą się jacyś, którzy nienawidzą. Wystarczy wspomnieć skandaliczną sytuację z 2013 roku, kiedy na Woodstocku w trakcie “Szkła kontaktowego” na żywo, jeden z uczestników wszedł na scenę i uderzył dziennikarza. Teraz w internecie trwa osobliwe “kopanie zmarłego”. Największe jest na stronach i portalach prawicowych, które też przekazały wiadomość o śmierci dziennikarza.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


 


A my tylko przypominamy, że podobne w tonie komentarze towarzyszyły śmierci Marii Czubaszek. Zastanawia nas, że do tej pory żaden z portali katolickich nie potępił takiego zachowania.

Źródło: Facebook