Szydło to żałosna marionetka. Ostra reakcja na kłamstwa PiS

“Będę namawiał zarząd PO do złożenia pozwu przeciwko Beacie Szydło. Nie może być zgody, by premier rządu bezkarnie obrażała tysiące Polaków” – napisał na Twitterze poseł Platformy Obywatelskiej, Borys Budka. W ten sposób odniósł się do wywiadu szefowej rządu dla tygodnika “Sieci”. Wcześniej Tomasz Siemoniak komentując słowa Beaty Szydło nazwał ją “żałosną marionetką”.

Jeżeli w interesie Niemiec będzie osłabienie Polski, to PO zrobi wszystko, czego od niej zażądają – stwierdziła Beata Szydło w wywiadzie dla tygodnika “Sieci”. To te słowa wywołały oburzenie polityków Platformy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Sugerowanie przez premier Szydło, że PO działa w interesie Niemiec (wywiad dla wpolityce.pl) absolutnie haniebne” – ocenił były szef MON Tomasz Siemoniak. “Żałosna marionetka!” – dodał.

“Będę namawiał zarząd PO do złożenia pozwu przeciwko Beacie Szydło. Nie może być zgody, by premier rządu bezkarnie obrażała tysiące Polaków” – napisał Borys Budka.

Źródło: Twitter