Dziennikarze Filip Styczyński i Lucjan Ołtarzewski, zawieszeni pod koniec lipca br. za prowokacyjne zachowanie na demonstracji przed Sejmem, wracają do Telewizji Polskiej. Jak donosi portal Wirtualne Media będą redaktorami portalu TVP.info.

“Panowie wyrazili pełną skruchę i są gotowi do pracy” – wyjaśnił Samuel Pereira, szef redakcji TVP.info.

Reklamy

Filip Styczyński i Lucjan Ołtarzewski przez kilka miesięcy byli reporterami TVP Info. Przygotowywali m.in. krótkie wywiady w Sejmie do programu “Minęła 20”. Pod koniec lipca obaj na demonstracji przed Sejmem pokazywali wyciągnięte środkowe palce. Skrytykowało ich za to na Twitterze wielu dziennikarzy, a dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Klaudiusz Pobudzin szybko poinformował, że zdecydował o zawieszeniu współpracy z reporterami.

teraz, jak podaje porta Wirtualnemedia.pl, zarówno Styczyński jak i Ołtarzewski w poniedziałek wracają do pracy w Telewizji Polskiej. Będą teraz redaktorami portali TVP.info. Potwierdził nam to Samuel Pereira, szef redakcji TVP.info.

Mamy nadzieję, że nieprędko dostana zgodę na wyjazd z kamerą na zdjęcia. Uważamy jednak, że za pewne zachowania nie powinni nigdy wrócić do telewizji publicznej. Ze swoimi poglądami i zachowaniem mogą się realizować w komercyjnej TV Republika. Telewizja publiczna nadal utrzymuje się z pieniędzy publicznych.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Poprzedni artykułCios w Macierewicza. To prezydent powinien być zwierzchnikiem sił zbrojnych
Następny artykułTajemnicze powiązania Pawła Kukiza. wykorzystywał służby specjalne do swoich celów?