18 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaPolityka krajowaPiSKompromitacja BOR. Ukradli im samochód z tajnymi kartami

Kompromitacja BOR. Ukradli im samochód z tajnymi kartami

Kolejne niepokojące doniesienia z BOR. Jak podaje RMF FM w nocy skradzione zostało prywatne auto funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu, w którym znajdowały się karty dostępu do pilnie strzeżonych przez BOR obiektów. To może stanowić zagrożenie dla najważniejszych osób w państwie.

Wejściówki do obiektów chronionych przez Biuro Ochrony Rządu stały się łupem złodziei! RMF FM donosi, że w nocy doszło do kradzieży prywatnego samochodu funkcjonariusza BOR, a to w tym samochodzie znajdowały się karty dostępu do chronionych przez Biuro obiektów. Zdanie radia nie jest wykluczone, że w samochodzie skradzionym BOR-owcowi znajdowały się inne dokumenty Biura Ochrony Rządu. Czy coś grozi osobom chronionym przez BOR? Ukradzione wraz z autem wejściówki pozwalają na dostanie się do chronionych obiektów, a to znaczy, że istniało zagrożenie bezpieczeństwa najważniejszych osób w kraju. Sprawą już zajmuje się policja. Na szczęście jak donosi reporter radia, karty dostępu zostały przez BOR zablokowane:

Reklamy

A my tylko pytamy. Czemu funkcjonariusze BOR zostawiają ważne rzeczy w samochodach skoro nawet głupia blondynka z kawałów wie, że auto to nie sejf.

Źródło: Twitter, RMF.FM

Musisz o tym wiedzieć!