Agresywni i chamscy dziennikarze TVP. To już PiSowska norma?

Dziennikarze TVP atakowali prezydenta Sopotu podczas festynu, który inaugurował rozpoczęcie budowy szpitala geriatrycznego – informuje Gazeta Wyborcza i na dowód zamieszcza video, na którym widać jak reporter TVP natarczywie zadaje Karnowskiemu oskarżające pytania, rozpychając starszych uczestników spotkania.

W piątek władze Sopotu symbolicznie wbiły pierwszą łopatę pod budowę długo wyczekiwanego Centrum Opieki Geriatrycznej. Po oficjalnej części mieszkańcy zostali zaproszeni na festyn. To wtedy Łukasz Sitek reporter TVP, znany ze zmanipulowanych materiałów dotyczących sopockich urzędników, wraz Jakubem Świderskim, byłym radnym Sopotu i przeciwnikiem Jacka Karnowskiego, zaczęli zakłócać spotkanie mieszkańców. Sitek nie odstępował Karnowskiego na krok, był natarczywy, przeszkadzał Karnowskiemu w rozmowach z mieszkańcami, wykrzykując pytania na rozmaite tematy które – według stacji – świadczą o “trójmiejskim układzie” samorządowców.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zajście nagrywali mieszkańcy i pracownicy Urzędu Miasta. “Zgłoszenie do prokuratury o niegospodarność w mieście Sopocie dotyczy pana osoby, oddał pan tereny pod dworzec prywatnej firmie. Dlaczego zrobił pan taki interes, dlaczego teraz pan płaci?” – dopytuje na nagraniu reporter TVP.

W obronie Karnowskiego stanęli mieszkańcy. Internauci nie zostawili na reporterze suchej nitki.

Źródło: Gazeta Wyborcza