Władza totalitarna coraz bliżej. Poseł PiS chce wsadzać do więzienia za poglądy inne niż jego partii

Poseł PiS Arkadiusz Mularczyk po raz kolejny zaszokował internautów. Tym razem podzielił się swoją opinią na temat tych, którzy krytykują jego aktywność w internecie i mają inne zdanie na tematy polityczne. Stwierdził bowiem, że osoby, które nie popierają starań o reparacje od Niemiec powinny być traktowane jak ci, którzy negują Holokaust. A za to grozi do 3 lat więzienia.

Kiedy już wydawało się, że temat reparacji wojennych od Niemiec ustąpił miejsca takim sprawom jak ustawy o SN i KRS, które przygotowuje Andrzej Duda, odezwał się Arkadiusz Mularczyk. Poseł w niedzielne popołudnie (przed spacerem z psem, którym pochwalił się w sieci) napisał na Twitterze: “Negowanie zasadności reparacji dla PL od Niemiec za IIWŚ powinno być traktowane podobnie, jak przestępstwo negowania Holokaustu”.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Internauci od razu zareagowali.

https://twitter.com/89arlan/status/911947741357576194

Źródło: Twitter