Były poseł PiS domaga się usunięcia Kaczyńskiego z partii, bo nie realizuje programu.

Poseł Łukasz Rzepecki został usunięty z PiS, po tym, jak zawnioskował o uchylenie immunitetu Dominikowi Tarczyńskiemu. W audycji Radia Zet przekonywał, że to zgodne z programem PiS, którego z kolei nie realizuje prezes partii.

Prezydium klubu PiS przegłosowało rekomendację ws. usunięcia Łukasza Rzepeckiego z partii. Wszystko dlatego, że Rzepecki wnioskował o uchylenie immunitetu innego posła PiS Dominika Tarczyńskiego. W rozmowie na antenie Radia Zet Rzepecki powiedział, że ma w planach organizację konferencji przed siedzibą partii i będzie starał się o rozmowę z Jarosławem Kaczyńskim.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“W dokumentach programowych PiS jest jasno zapisane, że PiS jest przeciw immunitetom formalnym. Ja też jestem przeciw immunitetom formalnym dla parlamentarzystów, jeśli nie mają one związku z prowadzeniem działalności poselskiej. W związku z tym będę chciał dziś porozmawiać z prezesem Jarosławem Kaczyńskim, bo jeżeli prezes Jarosław Kaczyński nie realizuje swojego programu PiS, to uważam, że również powinien zostać wyrzucony, tak jak ja” – powiedział Rzepecki na antenie Radia i powtórzył: “Jeżeli ja realizując program PiS jestem wyrzucany z PiS, to uważam, że prezes Jarosław Kaczyński nie realizując programu PiS również powinien zostać wyrzucony.”

A my czekamy na wyrzucenie z PiS wszystkich posłów, bo cała partia nie realizuje swojego programu i większości obietnic wyborczych.

Źródło: Radio Zet