Posłowie PiS składają propozycje korupcyjne? Kukiz oskarża

Paweł Kukiz zdradził kulisy politycznych rozgrywek w Sejmie. “Moim posłom składane są propozycje korupcyjne!” – przekonywał lider Kukiz’15 w programie na portalu wPolsce.pl.

Paweł Kukiz przyznał, że miewał też od polityków PiS sygnały, że chcieliby się znaleźć w jego klubie ze względu na możliwość dyskusji i głosowania w zgodzie z własnym sumieniem. Jak podkreślił, dotyczy to też przedstawicieli Platformy Obywatelskiej. Zdradził również, że członkowie jego ugrupowania są w różny sposób kuszeni przez politycznych oponentów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Ja powiedziałem swoim posłom, że może kiedyś kupimy dyktafony i nagramy, jakie propozycje składają posłowie Prawa i Sprawiedliwości moim posłom. To są propozycje korupcyjne. Masz zagwarantowaną kolejną kadencję, jeżeli do nas przyjdziesz” – opowiedział Paweł Kukiz, podkreślając, że nie poda nazwisk konkretnych osób.

Paweł Kukiz zdradził, że ostatnia taka sytuacja miała poprzedniego dnia: “Wczoraj przychodzi do mnie poseł Jarosław Sachajko, który mówi, że mu zaproponowano, że jeśli przejdzie do PiS to jego ustawy będą głosowane w Sejmie. Co to w ogóle jest za podejście do polityki?! Taka jest partiokratyczna polska polityka. Nade mną stoi interes Państwa.”

Źródło: wPolsce.pl