W relacjach TVP Info z konwencji programowej Platformy Obywatelskiej na pasku pokazywano informacje o aferach za rządów tej partii oraz zarzutach postawionych jej niektórym politykom – informuje portal wirtualnemedia.pl.

Gdy podczas sobotniej konwencji w Łodzi Platforma Obywatelska zaprezentowała swój program na wybory samorządowe w relacji na żywo TVP Info z tego wydarzenia pokazywano na pasku komunikaty mocno krytykujące PO.

Reklamy

Kiedy przemawiała prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, w TVP Info podano: “Oskarżona o poświadczenie nieprawdy prezydent Łodzi rozpoczyna konwencję Platformy”. Z kolei podczas wystąpienia Schetyny informowano m.in.: “Afera Amber Gold, reprywatyzacyjna, hazardowa, podsłuchowa – to tylko niektóre afery obciążające PO”, “Afera reprywatyzacyjna w Warszawie to afera Platformy Obywatelskiej”, “Za rządów PO/PSL z budżetu państwa skradziono 250 mld zł”. W górnej części paska prezentowano natomiast stwierdzenie: “Platforma próbuje uciec od odpowiedzialności za afery”.

Takie komunikaty na pasku w TVP Info skrytykowali niektórzy dziennikarze aktywni na Twitterze, ale też politycy, publicyści i zwykli internauci.

https://twitter.com/PiotrNowinski/status/921983625570156544

Źródło: wirtualnemedia.pl, Twitter

Poprzedni artykułRząd zaciąga miliardowe długi? Czas zacząć się martwić o nasze własne pieniądze!
Następny artykułInternetowi siepacze władzy totalitarnej chcą zastraszyć posła Nowoczesnej