[Counter-Box id="1"]

Dr Jerzy Targalski zdradził w rozmowie z portalem Fronda.pl skąd bierze się tak duże poparcie dla prezydenta Andrzeja Dudy. Otóż z polecenia… bezpieki.

Zdaniem publicysty nie będzie żadnych reform sądownictwa. na co dowodem “jest fakt, że PiS się właśnie wycofał z ustawy dekoncentracyjnej odnośnie mediów, czyli media pozostaną niemieckie” – powiedział w rozmowie z portalem Fronda.pl.

Reklamy

Zapytany o powodów, dla którego Andrzej Duda pozostaje liderem wszystkich sondaży zaufania do polityków, dr Targalski odparł, że “poparcie dla Andrzeja Dudy bierze się z polecenia bezpieki” i dodał, że “bezpieka tak nisko licytuje, bo mogliby np. napisać, że 120 proc. popiera prezydenta, zwłaszcza kiedy prezydent uniemożliwia reformę sądownictwa. Przypominam też o losie aneksu WSI, rezygnacja z publikacji aneksu to też jest kolejne osiągnięcie Andrzeja Dudy i kolejny dowód kapitulacji PiS-u w imię jedności wymaganej przez wyborców, bo to wyborcy PiS-u chcą jedności. No to ją mają i zaraz się będą śmiali baranim głosem.”

Naszym zdaniem Targalski powinien szybko pojechać na Woronicza 17 i zacząć badać związki dyrektora Bortkiewicza z komunistycznymi służbami bezpieczeństwa. Gdy skończy to w kolejce czeka jeszcze jego wielu kolegów i koleżanek.

Źródło: Fronda

Poprzedni artykułGrożą nam wyroki polityczne. Ręczne sterowanie sądami przez PiS
Następny artykułKamiński kontra Macierewicz. Walka o władzę