[Counter-Box id="1"]

Cezary Gmyz korespondent TVP z Berlina i dziennikarz „Wiadomości” znów popisał się na Twitterze. jego tweet wywołał burzę. W dysputę włączyło się Muzeum w Auschwitz.

Wszystko zaczęło się od artykułu w weekendowej „Gazecie Wyborczej”. Dziennik opublikował sylwetkę wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego, przypominając, że polityk PiS w młodości “stał pod blokiem”. Internauci zareagowali natychmiast i niefortunny zarzut stał się przyczynkiem do rozpoczęcia akcji #StałemPodBlokiem, w której użytkownicy Twittera przyznawali się do podobnej jak u Jakiego przeszłości. Akcja trwała do momentu, gdy głos postanowili zabrać Cezary Gmyz i Michał Adamczyk.

Reklamy

“Bartoszewski stał przed blokiem. Przypominam praktykantom z Czerskiej. Na placu apelowym w Auschwitz”” – napisał berliński korespondent TVP, wywołując zmarłego przed dwoma laty byłego ministra spraw zagranicznych.

No i się zaczęło…

Obrzydliwą dysputę zamknęła dopiero odpowiedź Muzeum Auschwitz.

A my się zastanawiamy, co prorządowi dziennikarze mają w głowach, że piszą takie rzeczy.

Źródło: Twitter

Poprzedni artykułMężczyzna, który dokonał samospalenia podając jako powód politykę PiS nie żyje. Obrzydliwy atak trolli na zmarłego.
Następny artykułKolesiostwo i nepotyzm w Lasach Państwowych. Kuzyn Kaczyńskiego daje sobie ogromne premie