Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego Konrad Tomaszewski od niemal dwóch lat rządzi Lasami Państwowymi. Jak donosi Fakt robi to bardzo hojną ręką! Tylko od początku 2016 r. swym pracownikom rozdał 442 tys. zł nagród, a sobie przyznał łącznie 70 tys. zł!

Biuro prasowe Lasów podało informację, że w 2016 r. średnio każdy pełnozatrudniony w instytucji zarządzanej przez Tomaszewskiego dostał miesięcznie dodatkowo aż 1074 zł, a w 2017 r. średnio o 471 zł więcej do pensji. Nagrody dostała zarówno kadra zarządzająca, jak i pracownicy Służby Leśnej czy pracownicy administracji. Gratyfikacje należały się także samemu dyrektorowi. Od 2016 r. dostał już dodatkowo aż 70 tys. zł!

Reklamy

Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego na swoim stanowisku zarabia miesięcznie aż 18 tys. zł, czyli więcej niż prezes PiS, który może liczyć na “zaledwie” 12 tys. zł. Zastępcy Tomaszewskiego również zostali obdarowani pokaźnymi kwotami. Na przykład dyrektor do spraw gospodarki leśnej dostał aż 60 tys. zł, podobnie jak dyrektor generalny do spraw rozwoju.

No cóż… ręka, rękę myje.

Źródło: fakt

Poprzedni artykułKompromitacja nieuków z TVP. Muzeum Auschwitz uczy ich historii.
Następny artykułNepotyzm w PiS to już norma? Syn ministra dostał wysokopłatna posadę w państwowej spółce