Tajemniczy przetarg dla wojska? Piwo za 360 tysięcy złotych!

Akademia Sztuki Wojennej, czyli dawna Akademia Obrony Narodowej, ogłosiła nietypowy przetarg. Chce kupić piwo za niemal 360 tys. zł. Wśród zamówionych trunków są marki takie jak Redd’s, Carlsberg czy Lech.

Informacja znajduje się na stronie uczelni. Miejscem realizacji zamówienia ma być siedziba Akademii Sztuki Wojennej, czyli budynek przy ulicy gen. Chruściela 103. Uczelnia, której nazwę i kadry wymienił Antoni Macierewicz ma bardzo sprecyzowane oczekiwania ws. alkoholu – ma to być różnorodny zestaw, tak by coś dla siebie znaleźli zarówno miłośnicy goryczki, jak i ci którzy preferują smak malin czy innych słodkich owoców.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ale Akademia zamawia nie tylko alkohol. Na liście są także różnego rodzaju akcesoria, takie jak szklanki, otwieracze do butelek, ławy i parasole ogrodowe. Oferty można składać do 11 grudnia 2017 r.

ASW to uczelnia państwowa. 360 tysięcy publicznych pieniędzy na alkohol to będzie 180 najniższych krajowych pensji lub 500 plus dla 720 dzieci. To ci impreza!

Źródło: TVN