Obrzydliwa kampania Ministerstwa Zdrowia uwłacza ludzkiej godności. Miażdżąca opinia w sprawie spotu z królikami.

Kampania, którą przygotował Konstanty Radziwiłł, w której zachęca ludzi do zachowywania się jak króliki jest zaprzeczeniem wszystkiego, co człowiek osiągnął. Jest też antychrześcijańska i zwyczajnie antyludzka. Wszystko z powodu kompletnie nietrafionego porównania ludzi do gatunku, którego strategia reprodukcyjna jest prymitywna i brutalna.

Króliki stosują tak zwaną strategię reprodukcyjną R. Polega ona na mnożeniu się w maksymalnie dużych ilościach. Dla królików nie ma znaczenia, że większość potomstwa zdechnie na różnych etapach swojego życia. Strategia przetrwania polega na mnożeniu potomstwa, o które specjalnie się nie dba. Nie ma tu więzi rodzinnych ani silnego związku uczuciowego.

Na produkcję spotu i jego dystrybucję nieodpowiedzialni urzędnicy PiS wydali blisko trzy miliony złotych. Za te pieniądze można uratować wiele dzieci, które dzisiaj nie mogą liczyć na wsparcie państwa, poprzez refundowanie leków, dofinansowanie operacji czy lepszą opiekę. W czasach, gdy minister zdrowia ma problem z zapewnieniem odpowiedniej ilości lekarzy, pielęgniarek a nawet ratowników medycznych, wyrzucanie pieniędzy w błoto na taki antychrześcijański i antyludzki przekaz nadaje się tylko do prokuratury.

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
BarbaraElaWl .Zbig Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wl .
Gość
Wl .

Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. Może nawet określić niebezpiecznych. Jak będzie dalej ? Jaka Polskę zostawimy naszym dzieciom ,wnukom? Daj Panie Boże spokój.

Zbig
Gość
Zbig

Czyste królicze kurewstwo ….

Barbara
Gość
Barbara

Na zdjęciu kaczor dobiera się do królicy?? Radziwiłła całkowicie pojebało!!!!

Ela
Gość
Ela

Pozal sie Boze „minister” Radziwill to zdecydowanie nieudolny, nieskuteczny i szkodzacy polskiemu spoleczenstwu urzednik. Won!!!