[Counter-Box id="1"]

Minister Streżyńska ma coraz gorsze notowania nie tylko w PiS, ale też wśród internautów. Tym razem poszło o technologię blockchain. Doradca Streżyńskiej popisała się brakiem znajomości tematu i wyczucia.

Jeden z internautów napisał, że to patologia biurokracji w najczystszej postaci: nie możecie korzystać, bo nie uregulowaliśmy. Nie uregulowaliśmy, bo nie rozumiemy.

Reklamy

A oto kontrowersyjna wypowiedź:

“W dyskusji [nt. trwałego nośnika] wzięła udział m.in. Magdalena Borowik, doradca minister cyfryzacji. Stwierdziła, że to dobrze, że pojawiła się taka technologia jak blockchain. Dodała jednak, że dopóki nie zostanie ona uregulowana przepisami, to żadne rozwiązanie zbudowane w oparciu o nią nie będzie mogło być stosowane w praktyce. – A nie możemy skutecznie uregulować blockchaina czy kryptowalut, bo nie wiemy jeszcze co się za tym kryje i co jest w środku. Regulacja na obecnym etapie byłaby przedwczesna i bez sensu – stwierdziła przedstawicielka resortu cyfryzacji.”

źródło: https://www.cashless.pl/wiadomosci/patronaty/3415-trwaly-nosnik-w-lancuchu-blokow-chyba-jeszcze-na-to-za-wczesnie

Poprzedni artykułTVPiS kłamie jak najęta? Tym razem o unijnej agencji w Polsce
Następny artykułŻołnierze mieli dostać okolicznościowe urlopy i strzelać do dzików? Internet pęka ze śmiechu, a MON dementuje.