Minister przysnął podczas głosowania?

Krzysztof Jurgiel zagłosował za odrzuceniem projektu prezydenta o Krajowej Radzie Sądownictwa. Minister rolnictwa był jedynem politykiem, który wyłamał się z dyscypliny partyjnej. Mimo tej wolty ustawa trafiła do dalszych prac w Sejmie. Zajmie się nią komisja.

Czym kierował się minister? Na razie nie wiadomo. Jego woltę zauważył Miłosz Motyka Prezes Forum Młodych Ludowców, który pogratulował Jurgielowi decyzji na Twitterze. “O proszę. Minister Krzysztof Jurgiel zagłosował za odrzuceniem projektu prezydenta o Krajowej Radzie Sądownictwa. Brawo Panie ministrze!” – napisał Motyka opatrując swój komentarz uśmiechniętą buźką.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Natychmiast zareagowali internauci.

Krzysztof Jurgiel jest jednym z najczęściej wymienianych ministrów w kontekście rekonstrukcji rządu. Głosowanie wbrew partii, w tak istotnej sprawie jaką niewątpliwie jest projekt o KRS, z pewnością nie poprawiło jego notowań u prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Źródło: Twitter