Coraz więcej dowodów na to, że Polska staje się Koreą Północną. Kult Andrzeja Dudy?

“W tym oto miejscu wielki przywódca narodu Korei Północnej stanął, spojrzał i powiedział. Oto wielka góra, która cieszyć będzie na wieki nasz naród. Ta wielka góra symbolizuje tęsknotę za wielkością i siłą. To nasz wzór i cel.” Tak mogłyby wyglądać tekst fikcyjnej tablicy pamiątkowej w Korei Północnej, które rozsiane są po tym kraju, gloryfikując dyktatorów. Ale nie tylko w Korei Północnej powstają tego typu pamiątki. W Polsce też to się zaczęło.

Za poprzedniej władzy nie do pomyślenia, teraz, po dojściu do władzy totalitarystów, takie rzeczy się mogą zacząć się dziać. Może jeszcze nie jest to tablica, która wita wszystkich na stoku, ale jesteśmy blisko. Panu Dudzie na pamiątkę zjechania ze stoku w miejscowości Małe Ciche. Jeszcze chwila i w miejscu, gdzie stąpał Jarosław Kaczyński, bardzo czuły przecież na punkcie kultu, też będą, jak grzyby po deszczu, powstawać stosowne wpisy. Wymyślmy więc jej treść. Tylko my zamiast bałwochwalstwa zastosujemy szczerość.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“W tym oto miejscu niewielki starszy zgorzkniały człowiek przystanął i wymyślił kolejną nic nie znaczącą w skali historii Polski intrygę, której celem jest odwrócenie uwagi Polek i Polaków od rosnących podatków, ograniczania ich wolności oraz pogarszania sytuacji firm. Pamiętajmy o tym, by nigdy więcej nie powtórzyła się taka tragedia.”

Liczymy też na kreatywność naszych Czytelniczek i Czytelników. Wpisujcie swoje propozycje w komentarzach.